Laddar
Shaun White

Skateboard Spook

Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
En skateboard från Shaun White som lämpar sig lika bra för nybörjare som mer förfarna åkare.

Brädan är tillverkad i en blandning av björk och kanadensiskt lönnträ och limmad med kvalitetslim som ger brädan både flexibilitet och hållbarhet. Har slitstarka hjul och ABEC 7-kullager som bidrar ytterligare till både härlig åkkänsla och högre prestanda även vid de mer intensiva åkturerna.

Spook är lika bred i fram som i bak vilket underlättar vid utövandet av mer komplexa tricks och är en skateboard som passar utmärkt att hoppa på ramper, åka i en skatepark eller för den som bara vill ha något behagligt att glida runt på.
950 kr

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.
Produkten har UTGÅTT
Artnr: IN-7714
  • Produktbeskrivning
  • Egenskaper
  • Dimensioner:  
    Längd: 80 cm
    Bredd: 20.5 cm
    Höjd: 0.9 cm
    Tekniska detaljer:  
    Däckstyp: 50 % kanadensikt lönnträ, 50 % björk
    Maxbelastning: 100 kg
    Hjul: HE uretan 101A (15 mm)
    Vikt: 2.3 kg
    Övrigt: Kullager: ABEC 7
    Chassi: 5.4'' värmebehandlad aluminium
    2 års garanti
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Tillbehör

Kampanj
-64%
Kolla in Skyddsset Profi, Worker hos SportGymButiken.se
Worker

Skyddsset Profi, Worker

154 kr Ordinarie pris: 439 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Skateboardhjälm Standard, Worker hos SportGymButiken.se
Worker

Skateboardhjälm Standard, Worker

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Skateboardhjälm Profi, Worker hos SportGymButiken.se
Worker

Skateboardhjälm Profi, Worker

0 kr
Denna produkt har utgått!
-200 kr
Kolla in Skateboardhjälm H1, svart, Shaun White hos SportGymButiken.se
Shaun White

Skateboardhjälm H1, svart, Shaun White

0 kr
Denna produkt har utgått!
-200 kr
Kolla in Skateboardhjälm H1, vit, Shaun White hos SportGymButiken.se
Shaun White

Skateboardhjälm H1, vit, Shaun White

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Handledskydd Cross, Worker hos SportGymButiken.se
Worker

Handledskydd Cross, Worker

0 kr
Denna produkt har utgått!
-25%
Kolla in Skyddsset barn, Worker hos SportGymButiken.se
Worker

Skyddsset barn, Worker

0 kr
Denna produkt har utgått!
-100 kr
Kolla in Skyddsset P1, Shaun White hos SportGymButiken.se
Shaun White

Skyddsset P1, Shaun White

0 kr
Denna produkt har utgått!

Se fler varor

Kolla Arginine Powder, 300 g, Viterna hos SportGymButiken.se
Viterna

Arginine Powder, 300 g, Viterna

235 kr
1-5 arbetsdagar
Hantelset 2 x 16 kg
JTC POWER

Hantelset 2 x 16 kg, JTC POWER

799 kr
Tillfälligt slut
Kampanj
Kolla in Curlstångsset, 30 kg JTC Power, Slät stång med fjäderlås hos SportGymBu
JTC POWER

Curlstångsset 30 kg, Slät stång med fjäderlås, JTC POWER

1295 kr Ordinarie pris: 1435 kr
Tillfälligt slut
Kampanj
Kolla in Skivstångsset 51 kg, JTC Power, Slät stång med fjäderlås hos SportGymBu
JTC POWER

Skivstångsset 51 kg, Slät stång med fjäderlås, JTC POWER

1995 kr Ordinarie pris: 2104 kr
Tillfälligt slut
Kampanj
Kolla in Skivstångsset 64,5 kg, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER

Skivstångsset 64,5 kg, JTC POWER

2595 kr Ordinarie pris: 2717 kr
Tillfälligt slut
Kampanj
Kolla in Skivstångsset 80 kg, JTC Power, Slät stång med fjäderlås hos SportGymBu
JTC POWER

Skivstångsset 80 kg, Slät stång med fjäderlås, JTC POWER

3150 kr Ordinarie pris: 3285 kr
Tillfälligt slut
Kolla in Curlstångsset, 30 kg JTC Power, Gängad stång med säkerhetslås hos Sport
JTC POWER

Curlstångsset 30 kg, Gängad stång med säkerhetslås, JTC POWER

899 kr
Tillfälligt slut
Kampanj
-43%
Kolla in Kettlebellset, gummi/krom 4-24 kg, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER

Kettlebellset, gummi/krom 4-24 kg, JTC POWER

2350 kr Ordinarie pris: 4195 kr
Tillfälligt slut
Tandskydd Senior
Hammer
H

Tandskydd Senior, Hammer

149 kr
Tillfälligt slut
Kolla in Hexhantelset med ställ, 6-par hos SportGymButiken.se

Hexhantelset med ställ, 6-par, Mixed

4418 kr
Tillfälligt slut

Andra köpte även

Kampanj
-200 kr
Kolla in Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButiken.se
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

799 kr Ordinarie pris: 999 kr
1-5 arbetsdagar
-32%
Kolla in Olympiska viktskivor, gummi, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Olympiska viktskivor, gummi, Abilica

fr. 149 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-16%
Kolla in Captains of Crush® Grippers hos SportGymButiken.se
Iron Mind

Captains of Crush®, Iron Mind

fr. 584 kr Ordinarie pris: fr. 699 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-600 kr
Kolla in Viktväst Flexi, 10 kg, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Viktväst Flexi, 10 kg, Abilica

799 kr Ordinarie pris: 1399 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-20%
Kolla in Mini Bands, pink, 4-pack, Booty Builder hos SportGymButiken.se
Booty Builder

Mini Bands, pink, 4-pack, Booty Builder

279 kr Ordinarie pris: 349 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-15%
Kolla in Hemmagym Bio Force *Bäst i test 2018*, Finnlo by Hammer hos SportGymBut
Finnlo by Hammer
H

Hemmagym Bio Force *Bäst i test 2025*, Finnlo by Hammer

11049 kr Ordinarie pris: 12999 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Motionscykel Exum, Finnlo by Hammer hos SportGymButiken.se
Finnlo by Hammer
H

Motionscykel Exum *Bäst i test*, Finnlo by Hammer

7599 kr
Uppgraderad
Kolla in Training Towel, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Training Towel, Abilica

99 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in AB Straps, JTC Fitness hos SportGymButiken.se
JTC FITNESS

AB Straps, JTC FITNESS

299 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Rubber Dumbbell, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Rubber Dumbbell, Abilica

0 kr
Denna produkt har utgått!