Laddar
Better Bodies

Loose Function Shorts, black, Better Bodies

Ett par svarta och funktionella träningsshorts från Better Bodies som håller dig torr och behaglig både ute på löprundan och inne på ditt favoritgym!

Har designats med ett lättviktigt funktionsmaterial som har fukttransporterande egenskaper och en härligt lös passform. Linningen är elastisk för en mer inidivudell passform.

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
 
Antal: 
Leverans: 
Artnr: BB-120796-999r
  • Produktbeskrivning
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Herr

     

    S

    M

    L

    XL

    XXL

    Bröst

    98-103

    103-108

    108-113

    113-118

    118-123

    Midja

    78-83

    83-88 

    88-93

    93-98

    98-103

    Stuss

    95-100

    100-105

    105-110

    110-115

    115-120

    Mått angivna i cm.


    Storleksguide Better Bodies - HERR

    Storleksguide Better Bodies - HERR

    SMLXL
    Handskens längd17181920
    Handskens bredd1010.51111.5
    Handskens bredd längst ned89.51010.5
    Handskens längd - dam12.513.514.2
    Handskens bred - dam8.599.5

    Mått angivna i cm.

  • Egenskaper
  • Färg: black
    Modell: herr
    Material: 100 % polyester
  • Specifikation
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 3 av 5 Antal betyg 1
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.
  • Ställ en produktfråga

Tillbehör

Kampanj
-15%
Kolla in AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål hos SportGymButiken.se
Galltvål

AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål

109 kr Ordinarie pris: 129 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

Kolla in Knee Socks, white/blue, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Knee Socks, white/blue, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-20%
Kolla in Ript Shorts, bright red, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Ript Shorts, bright red, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-20%
Kolla in Gravity, purple/fuschia, Bagheera hos SportGymButiken.se
Bagheera

Gravity, purple/fuschia, Bagheera

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Pro Gym Shorts, black, GASP hos SportGymButiken.se
GASP

Pro Gym Shorts, black, GASP

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Sovsäck Grövelsjön 200, Oregon Trail hos SportGymButiken.se
Oregon Trail

Sovsäck Grövelsjön 200, Oregon Trail

469 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Symbol Printed T-back, bright red, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Symbol Printed T-back, bright red, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-25%
Kolla in Madison Top, black, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Madison Top, black, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Pilatesring, Tunturi hos SportGymButiken.se
Tunturi

Pilatesring, Tunturi

329 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Stanton Sweat Shorts, greymelange, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Stanton Sweat Shorts, greymelange, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!

Andra köpte även

Kolla in Säckhandske Speed ll, svart/blå, Budo-Nord hos SportGymButiken.se
Budo-Nord

Säckhandske Speed ll, svart/blå, Budo-Nord

379 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-22%
Kolla in Justerbara hantlar PRO *Bäst i test 2025*, 2 x 4-32.5 kg, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER
H

Justerbara hantlar PRO *Bäst i test 2026*, 2 x 4-32.5 kg, JTC POWER

6990 kr Ordinarie pris: 8980 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Träningsbänk, Hopfällbar, ON-X AB20, inSPORTline hos SportGymButiken.se
inSPORTline
H

Träningsbänk, Hopfällbar, ON-X AB20, inSPORTline

1995 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-2800 kr
Kolla in Löpband Mill 30 *Bäst i test 2024*, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica
H

Löpband Mill 30 *Bäst i test 2024*, Abilica

11199 kr Ordinarie pris: 13999 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
Kolla in Brutal Anadrol, 90 kapslar, BioTech USA hos SportGymButiken.se
BioTech USA

Brutal Anadrol, 90 kapslar, BioTech USA

295 kr Ordinarie pris: 310 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
Halva priset
Kolla in Ryggtränare Verge, inSPORTline hos SportGymButiken.se
inSPORTline
H

Ryggtränare Verge, inSPORTline

1999 kr Ordinarie pris: 4139 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Underlagsmatta, 150 x 70 cm, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Underlagsmatta, 150 x 70 cm, Abilica

599 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-100 kr
Kolla in Silikonolja, 500 ml, Hammer hos SportGymButiken.se
Hammer

Silikonolja, 400 ml, Hammer

199 kr Ordinarie pris: 299 kr
9-17 arbetsdagar
Kolla in Kinesiology Tape, 5 cm x 5 m, HF Sport hos SportGymButiken.se
HF Sport

Kinesiology Tape, 5 cm x 5 m, HF Sport

79 kr
Tillfälligt slut
Kampanj
Kolla in Awaken PWO, 400 g, Svensk Sport Nutrition hos SportGymButiken.se
Svensk Sport Nutrition

Awaken PWO, 400 g, Svensk Sport Nutrition

fr. 384 kr Ordinarie pris: fr. 424 kr
Tillfälligt slut