Laddar
Better Bodies

Core Leggings, black

Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Core Leggings från Better Bodies är gjorda för att kännas som ett andra skin!

Tightsen är gjorda i mjukt borstat material som känns skönt mot huden och är designade för att klara av både svett och rörelser. De har hög midja, minimalt med tryck och ingen söm på utsidan av benet.

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
Produkten har UTGÅTT
 
Antal: 
Leverans: 
Artnr: BB-111085-999r
  • Produktbeskrivning
  • Egenskaper
  • Färg: black
    Modell: dam
    Material: 82 % polyester, 18 % elastan , 82 % polyster, 18 % elastan
    Övrigt: Modellen på bilden är 157 cm lång och väger 59 kg och bär storlek S.
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Tillbehör

Kampanj
-15%
Kolla in AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål hos SportGymButiken.se
Galltvål

AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål

109 kr Ordinarie pris: 129 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

Kolla in Träningsbänk Atlas 380, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER
L

Träningsbänk Atlas 380, JTC POWER

4995 kr
Denna produkt har utgått!
-100 kr
Kolla in Lightweight Ribsinglet, svart, Dcore hos SportGymButiken.se
Dcore

Lightweight Ribsinglet, svart, Dcore

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Iron Tights, grey, GASP hos SportGymButiken.se
GASP

Iron Tights, grey, GASP

0 kr
Denna produkt har utgått!
-200 kr
Kolla in Men Basic Ziphood, black/green gekko, MXDC hos SportGymButiken.se
MXDC

Men Basic Ziphood, black/green gekko, MXDC

0 kr
Denna produkt har utgått!
-48%
Kolla in Grunge Short Top, steel grey, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Grunge Short Top, steel grey, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Speedball, Bruce Lee hos SportGymButiken.se
Bruce Lee

Speedball, Bruce Lee

1999 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Baddräkt Abby, black, Aqua Rapid hos SportGymButiken.se
Aqua Rapid

Baddräkt Abby, black, Aqua Rapid

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Shredex, 108 kapslar, Scitec Nutrition hos SportGymButiken.se
Scitec Nutrition

Shredex, 108 kapslar, Scitec Nutrition

282 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Vintage Tank, white, GASP hos SportGymButiken.se
GASP

Vintage Tank, white, GASP

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Training Cable, SKLZ hos SportGymButiken.se
SKLZ

Training Cable, SKLZ

0 kr
Denna produkt har utgått!

Andra köpte även

Kampanj
-2800 kr
Kolla in Löpband Mill 30 *Bäst i test 2024*, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica
H

Löpband Mill 30 *Bäst i test 2024*, Abilica

11199 kr Ordinarie pris: 13999 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Underlagsmatta, 217 x 107 cm, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Underlagsmatta, 217 x 107 cm, Abilica

849 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
Kolla in Brutal Anadrol, 90 kapslar, BioTech USA hos SportGymButiken.se
BioTech USA

Brutal Anadrol, 90 kapslar, BioTech USA

295 kr Ordinarie pris: 310 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-800 kr
Kolla in Roddmaskin 20 *Bäst i test 2023*, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica
H

Roddmaskin 20 *Bäst i test 2023*, Abilica

4699 kr Ordinarie pris: 5499 kr
2-6 arbetsdagar
Kolla in Underlagsmatta, 150 x 70 cm, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica

Underlagsmatta, 150 x 70 cm, Abilica

599 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in High Waist Leggings, black, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

High Waist Leggings, black, Better Bodies

0 kr
Utgående...
Kolla in Vinylhantlar Black, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER

Vinylhantlar Black, JTC POWER

fr. 175 kr
Tillfälligt slut
Kolla in Justerbara hantlar, 2 x 2-32 kg, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER

Justerbara hantlar, 2 x 2-32 kg, JTC POWER

7598 kr
Utgående...
Kampanj
-39%
Kolla in Roddmaskin Turbine Rower, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica
H

Roddmaskin Turbine Rower, Abilica

6039 kr Ordinarie pris: 9999 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Motionscykel UB500, JTC Sport hos SportGymButiken.se
JTC SPORT
L

Motionscykel UB500 *Bäst i test 2023*, JTC SPORT

10999 kr
Tillfälligt slut