Laddar
Better Bodies

Jersey Tank, white

Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Ett vitt linne från Better Bodies med klassisk design och atletisk skärning.

Har tillverkats i en tunn och mjuk bomullsmix som ger en skön känsla både på gymmet och till vardags.

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
Produkten har UTGÅTT
 
Antal: 
Leverans: 
Artnr: BB-120814-001r
  • Produktbeskrivning
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Herr

     

    S

    M

    L

    XL

    XXL

    Bröst

    98-103

    103-108

    108-113

    113-118

    118-123

    Midja

    78-83

    83-88 

    88-93

    93-98

    98-103

    Stuss

    95-100

    100-105

    105-110

    110-115

    115-120

    Mått angivna i cm.


    Storleksguide Better Bodies - HERR

    Storleksguide Better Bodies - HERR

    SMLXL
    Handskens längd17181920
    Handskens bredd1010.51111.5
    Handskens bredd längst ned89.51010.5
    Handskens längd - dam12.513.514.2
    Handskens bred - dam8.599.5

    Mått angivna i cm.

  • Egenskaper
  • Färg: white
    Modell: herr
    Material: 70 % polyester, 30 % bomull
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Tillbehör

Kampanj
-15%
Kolla in AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål hos SportGymButiken.se
Galltvål

AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål

109 kr Ordinarie pris: 129 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

-300 kr
Kolla in Performance Shape Long Sleeve, bright blue, Better Bodies hos SportGymB
Better Bodies

Performance Shape Long Sleeve, bright blue, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-24%
Kolla in Brooklyn Gym Pants, black, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Brooklyn Gym Pants, black, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Tag Tee, blue/red, Dcore hos SportGymButiken.se
Dcore

Tag Tee, blue/red, Dcore

0 kr
Denna produkt har utgått!
-200 kr
Kolla in Baggy Denim Vintage, worn out blue, GASP hos SportGymButiken.se
GASP

Baggy Denim Vintage, worn out blue, GASP

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Crossfitstång, Master hos SportGymButiken.se
Master Fitness
K

Crossfitstång, Master Fitness

3800 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Vibro GS Sports Edition, BH Fitness hos SportGymButiken.se
BH Fitness
L

Vibro GS Sports Edition, BH Fitness

28339 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Vintage Cap, wash green, GASP hos SportGymButiken.se
GASP

Vintage Cap, wash green, GASP

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Hanging Dummy, Fighter hos SportGymButiken.se
Fighter

Hanging Dummy, Fighter

4229 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Crosstrainer 205 elliptical, Nordic hos SportGymButiken.se
Nordic
H

Crosstrainer 205 elliptical, Nordic

5619 kr
Denna produkt har utgått!
-200 kr
Kolla in Soft Shorts, red, Marine hos SportGymButiken.se
Marine

Soft Shorts, red, Marine

0 kr
Denna produkt har utgått!

Andra köpte även

Kampanj
-27%
Kolla in Hexhantel, gummi, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER

Hexhantel, gummi, JTC POWER

fr. 99 kr Ordinarie pris: fr. 169 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-24%
Kolla in Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButiken.se
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

759 kr Ordinarie pris: 999 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Karbinhake, C.P. Sports hos SportGymButiken.se
C.P. Sports

Karbinhake, C.P. Sports

fr. 28 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
Kolla in Brutal Anadrol, 90 kapslar, BioTech USA hos SportGymButiken.se
BioTech USA

Brutal Anadrol, 90 kapslar, BioTech USA

295 kr Ordinarie pris: 309 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
Kolla in Mini Bands, pink, 4-pack, Booty Builder hos SportGymButiken.se
Booty Builder

Mini Bands, pink, 4-pack, Booty Builder

344 kr Ordinarie pris: 349 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Motionscykel Exum, Finnlo by Hammer hos SportGymButiken.se
Finnlo by Hammer
H

Motionscykel Exum *Bäst i test*, Finnlo by Hammer

7599 kr
Uppgraderad
Kolla in Slidebräda, Slideboard Fluxlide 230 cm, inSPORTline hos SportGymButiken
inSPORTline

Slidebräda, Slideboard Fluxlide 230 cm, inSPORTline

2139 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Yogaswing Antigravity, röd, inSPORTline hos SportGymButiken.se
inSPORTline

Yogaswing Antigravity, röd, inSPORTline

999 kr
Tillfälligt slut
Kolla in Bumperplates, Master hos SportGymButiken.se
Master Fitness

Bumperplates, Master Fitness

0 kr
Utgående...
Kolla in Loop band, pink, Booty Builder hos SportGymButiken.se
Booty Builder

Loop band, pink, Booty Builder

349 kr
Denna produkt har utgått!