Laddar
Better Bodies

Grunge Short Top, fiery coral

Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
En korallfärgad kort topp med unikt mönster från Better Bodies framtagen för högpresterande pass på gymmet eller utomhus.

Grunge Short Top har producerats i ett snabbtorkande material och är fodrad med mesh på insidan för ökad andningsförmåga och även designats med en tight passform och öppen rygg.

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
Produkten har UTGÅTT
 
Antal: 
Leverans: 
Artnr: BB-110826-232r
  • Produktbeskrivning
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dam

     

    XS

    S

    M

    L

    Byst

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midja

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stuss

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mått angivna i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under byst

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mått angivna i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM

    SMLXL
    Handskens längd17181920
    Handskens bredd1010.51111.5
    Handskens bredd längst ned89.51010.5
    Handskens längd - dam12.513.514.2
    Handskens bred - dam8.599.5

    Mått angivna i cm.

  • Egenskaper
  • Färg: fiery coral
    Modell: dam
    Material: 91 & polyamid, 9 % elastan
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Tillbehör

Kampanj
-15%
Kolla in AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål hos SportGymButiken.se
Galltvål

AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål

109 kr Ordinarie pris: 129 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

-25%
Kolla in Perry High Tops Pro, black/grey camo, Gorilla Wear hos SportGymButiken.
Gorilla Wear

Perry High Tops Pro, black/grey camo, Gorilla Wear

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Cargo Tights, denim, Gavelo hos SportGymButiken.se
Gavelo

Cargo Tights, denim, Gavelo

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Motionscykel Stream Adventure, Abilica hos SportGymButiken.se
Abilica
H

Motionscykel Stream Adventure, Abilica

7490 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Rödberg Rain Jacket, black, 2117 of Sweden hos SportGymButiken.se
2117 of Sweden

Rödberg Rain Jacket, black, 2117 of Sweden

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in POP Scrunch Tights, army green, Gavelo hos SportGymButiken.se
Gavelo

POP Scrunch Tights, army green, Gavelo

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Quabell 8 kg, inSPORTline hos SportGymButiken.se
inSPORTline

Quabell 8 kg, inSPORTline

649 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Sweat Blood Tee, black, Iron Fist hos SportGymButiken.se
Iron Fist Athletic

Sweat Blood Tee, black, Iron Fist, Iron Fist Athletic

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Träningsbänk Incline Bench Press OFB101, JTC hos SportGymButiken.se
JTC
K

Träningsbänk Incline Bench Press OFB101, JTC

7950 kr
Denna produkt har utgått!

Andra köpte även

Kolla in Energy Gel, 60 g, BioTech USA hos SportGymButiken.se
BioTech USA

Energy Gel, 60 g, BioTech USA

0 kr
Denna produkt har utgått!
-200 kr
Kolla in Performance Shape Long Sleeve, light aqua, Better Bodies hos SportGymBu
Better Bodies

Performance Shape Long Sleeve, light aqua, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-100 kr
Kolla in Women's Street Tank, smoke grey, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Women's Street Tank, smoke grey, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Ankelstrumpa Running, svart/grå, Oxide hos SportGymButiken.se
Oxide

Ankelstrumpa Running, svart/grå, Oxide

69 kr
Tillfälligt slut
-22%
Kolla in Camo Long Tights, grey camoprint, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Camo Long Tights, grey camoprint, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-100 kr
Kolla in Women's Street Tank, washed black, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Women's Street Tank, washed black, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Grunge Tights, fiery coral, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Grunge Tights, fiery coral, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!