Laddar
Better Bodies

Camo High Tights, dark camo

Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Camogråa träningstights från Better Bodies i ett fuktavvisande kompressionsmaterial.

Har designats i 7/8-modell med extra hög midja och har en dold ficka på insidan vid linningen.

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
Produkten har UTGÅTT
 
Antal: 
Leverans: 
Artnr: BB-110837-918r
  • Produktbeskrivning

  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dam

     

    XS

    S

    M

    L

    Byst

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midja

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stuss

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mått angivna i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under byst

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mått angivna i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM

    SMLXL
    Handskens längd17181920
    Handskens bredd1010.51111.5
    Handskens bredd längst ned89.51010.5
    Handskens längd - dam12.513.514.2
    Handskens bred - dam8.599.5

    Mått angivna i cm.

  • Egenskaper
  • Färg: dark camo
    Modell: dam
    Material: 73 % polyester, 27 % elastan
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Tillbehör

Kampanj
Kolla in AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål hos SportGymButiken.se
Galltvål

AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål

119 kr Ordinarie pris: 129 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

-100 kr
Kolla in F#cked Up Halo, 230 g, Swedish Supplements hos SportGymButiken.se
Swedish Supplements

F#cked Up Halo, 230 g, Swedish Supplements

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Track Jacket Classic, rosé, Gavelo hos SportGymButiken.se
Gavelo

Track Jacket Classic, rosé, Gavelo

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla Sports Tee, beige, Gavelo hos SportGymButiken.se
Gavelo

Sports Tee, beige, Gavelo

0 kr
Denna produkt har utgått!
-9%
Kolla in Throwback T-back, off white, GASP hos SportGymButiken.se
GASP

Throwback T-back, off white, GASP

0 kr
Denna produkt har utgått!
-46%
Kolla in Elements Women, safety yellow/pink glo, Salming Sports hos SportGymButi
Salming

Elements Women, safety yellow/pink glo, Salming

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Filter, 2-pack, Mspa hos SportGymButiken.se
Mspa

Filter, 2-pack, Mspa

445 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Benskydd MMA, OMPU hos SportGymButiken.se
OMPU

Benskydd MMA, OMPU

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in WBC Heritage Hoodie, black, Adidas hos SportGymButiken.se
Adidas

WBC Heritage Hoodie, black, Adidas

0 kr
Denna produkt har utgått!
Superwell

Adiponix, Superwell

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Underlagsmatta 140 x 100 cm, DKN hos SportGymButiken.se
DKN

Underlagsmatta 140 x 100 cm, DKN

899 kr
Denna produkt har utgått!

Andra köpte även

Kolla in Iconic Compression Leggings, black/white, Gavelo hos SportGymButiken.se
Gavelo

Iconic Compression Leggings, black/white, Gavelo

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Camo High Tights, black camo, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Camo High Tights, black camo, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Camo High Tights, dark camo, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Camo High Tights, dark camo, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in High Waist Leggings, black, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

High Waist Leggings, black, Better Bodies

0 kr
Utgående...
Kolla GLNCHCK 5 Compression Tights, brown/black, Gavelo hos SportGymButiken.se
Gavelo

GLNCHCK 5 Compression Tights, brown/black, Gavelo

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Carlin Compression Tights, black/pink, Gorilla Wear hos SportGymButiken
Gorilla Wear Women

Carlin Compression Tights, black/pink, Gorilla Wear Women

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Carlin Compression Tights, black/grey, Gorilla Wear hos SportGymButiken
Gorilla Wear Women

Carlin Compression Tights, black/grey, Gorilla Wear Women

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in High Waist Leggings, black camo, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

High Waist Leggings, black camo, Better Bodies

0 kr
Utgående...