Laddar
Better Bodies

Gracie Hotpants, black

Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Gracie Hotpants är korta hotpants från Better Bodies som är tillverkade i en följsam mix av polyester och elastan.
De är höga i midjan men kan också vikas ner om du hellre föredrar hotpants med lägre midja.

De perfekta tightsen att använda när du ska köra svettigare pass där där långa tights blir för varma eller för de varma sommardagarna ute på en löptur.

- Hög midja – kan vikas om man föredrar längre midja
- Slimmad passform som framhäver din fysik
- Skön och funktionell materialmix

Tidigare lägsta pris

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
Produkten har UTGÅTT
 
Antal: 
Leverans: 
Artnr: BB-110869-999r
  • Produktbeskrivning
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dam

     

    XS

    S

    M

    L

    Byst

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midja

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stuss

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mått angivna i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under byst

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mått angivna i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM

    SMLXL
    Handskens längd17181920
    Handskens bredd1010.51111.5
    Handskens bredd längst ned89.51010.5
    Handskens längd - dam12.513.514.2
    Handskens bred - dam8.599.5

    Mått angivna i cm.

  • Egenskaper
  • Färg: black
    Modell: dam
    Material: 80 % polyester, 20 % elastan
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Tillbehör

Kampanj
Kolla in AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål hos SportGymButiken.se
Galltvål

AKTIV Tvättmedel 750 ml, Galltvål

119 kr Ordinarie pris: 129 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

Kolla in HemoPump Adrenaline Rush, 250 g, SNS Biotech hos SportGymButiken.se
SNS Biotech

HemoPump Adrenaline Rush, 250 g, SNS Biotech

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Jersey Sweatshirt, antractite melange, Better Bodies hos SportGymButike
Better Bodies

Jersey Sweatshirt, antractite melange, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Axelpress PLSP, Steelflex hos SportGymButiken.se
Steelflex
L

Axelpress PLSP, Steelflex

14999 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Abilica Head Massager hos SportGymButiken.se
Abilica

Head Massager, Abilica

99 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Sparkmitts Pro Fight, JTC Combat hos SportGymButiken.se
JTC COMBAT

Sparkmitts Pro Fight, JTC COMBAT

959 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Ryggtränare 715, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER

Ryggtränare 715, JTC POWER

1995 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Twill Flat Bill Cap, black, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Twill Flat Bill Cap, black, Better Bodies

399 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Waverly Tights, raspberry, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Waverly Tights, raspberry, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Nanoproxil, 800 g, Nanox hos SportGymButiken.se
Nanox

Nanoproxil, 800 g, Nanox

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Crosstrainer C85-F Endurance, Tunturi hos SportGymButiken.se
Tunturi
L

Crosstrainer C85-F Endurance, Tunturi

22999 kr
Denna produkt har utgått!

Andra köpte även

Kolla in Shaped Hotpant, black/orange, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Shaped Hotpant, black/orange, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Women's New Jersey Sweat Shorts, pink, Gorilla Wear hos SportGymButiken
Gorilla Wear Women

Women's New Jersey Sweat Shorts, pink, Gorilla Wear Women

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Fitness Hotpant, grey camoprint, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Fitness Hotpant, grey camoprint, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
-33%
Kolla in Shaped Hotpant, black/pink, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Shaped Hotpant, black/pink, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Women's New Jersey Sweat Shorts, grey, Gorilla Wear hos SportGymButiken
Gorilla Wear Women

Women's New Jersey Sweat Shorts, grey, Gorilla Wear Women

0 kr
Denna produkt har utgått!
-33%
Kolla in Contrast Hot Pants, orange/pink, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Contrast Hot Pants, orange/pink, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Shaped Hotpant, black/aqua, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Shaped Hotpant, black/aqua, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Women's New Jersey Sweat Shorts, black, Gorilla Wear hos SportGymButike
Gorilla Wear Women

Women's New Jersey Sweat Shorts, black, Gorilla Wear Women

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Contrast Hot Pants, aqua/lime, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Contrast Hot Pants, aqua/lime, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!
Kolla in Fitness Hotpant, bright orange, Better Bodies hos SportGymButiken.se
Better Bodies

Fitness Hotpant, bright orange, Better Bodies

0 kr
Denna produkt har utgått!