Laddar
29
-29%
Prosan Gym

Golvrengöringspaket för gym & sport, 2 x 5 liter, Prosan Gym

Effektiv och högkoncentrerad golvrengöring för gym och träningsanläggningar.
Paketet innehåller 2 st 5-liters dunkar som räcker länge och passar för både hemmagym och kommersiella lokaler. En kraftfull lösning för rena och fräscha gymgolv.

- Kraftfull och effektiv för golv i träningsmiljö
- 5-liters storpack för långvarig användning
- Passar gym, boxar, träningshallar och hemmagym
1698 kr / 1199 kr
1698 kr

Tidigare lägsta pris

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning: 1698 kr OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.

Kampanjvara

Kampanjgrupp:

Antal:

Leverans:  1-5 arbetsdagar
Artnr: 51-PN722-P
K

Kommersiell

Detta är en produkt för full kommersiell användning på gym och större motionsanläggningar.

Utmärkt även på företag, föreningar, hotell och hos sjukgymnaster som vill ha mycket hög kvalitet på utrustningen.

  • Produktbeskrivning
  • Golvrengöringspaket för Gym & Träningsanläggningar – 2 x 5 L
    Håll gymgolvet skinande rent och fritt från smuts, svett och bakterier med vårt kraftfulla golvrengöringspaket. Denna högkoncentrerade golvrengöring är speciellt framtagen för träningsmiljöer och ger en djupgående rengöring som både desinficerar och fräschar upp.

    I detta paket ingår 2 st 5-liters dunkar, perfekt för regelbunden städning i både kommersiella gym, träningshallar och hemmagym. Produkten är skonsam mot golv men effektiv mot smuts och dålig lukt, vilket skapar en ren och hygienisk träningsmiljö.

    Rengöringen är enkel att använda och kan blandas ut efter behov, vilket gör den både kostnadseffektiv och hållbar.

    Passar perfekt för gym, boxar, träningslokaler och sportanläggningar som kräver frekvent rengöring.
  • Egenskaper
  • Förpackning: 5l
  • Specifikation
  • Mer info
  • Omdömen
    Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
  • För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.
  • Ställ en produktfråga

Tillbehör

Kampanj
-20%
Kolla in Rengöring för gym, Antibakteriell, 5 liters refill, Prosan Gym hos SportGymButiken.se
Prosan Gym
K

Rengöring för gym, Antibakteriell, 5 liters refill, Prosan Gym

599 kr Ordinarie pris: 749 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Rengöring för gym, Antibakteriell 750 ml, Prosan Gym hos SportGymButiken.se
Prosan Gym
K

Rengöring för gym, Antibakteriell 750 ml, Prosan Gym

179 kr
1-5 arbetsdagar

Se fler varor

Abilica

Sätesövergång, Abilica

249 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-33%
Kolla in Siliconspray T-lube 200 ml, Tunturi hos SportGymButiken.se
Tunturi

Siliconspray T-lube 200 ml, Tunturi

290 kr Ordinarie pris: 439 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Nätadapter, 6V/9V 1000mA hos SportGymButiken.se

Nätadapter, 6V/9V 1000mA, Mixed

489 kr
1-5 arbetsdagar
Kolla in Antibacterial Equipment Cleaner, 500 ml, Muc-Off hos SportGymButiken.se
Muc-Off

Antibacterial Equipment Cleaner, 500 ml, Muc-Off

199 kr
Tillfälligt slut

Andra köpte även

Kampanj
-20%
Kolla in Rengöring för gym, Antibakteriell, 5 liters refill, Prosan Gym hos SportGymButiken.se
Prosan Gym
K

Rengöring för gym, Antibakteriell, 5 liters refill, Prosan Gym

599 kr Ordinarie pris: 749 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-200 kr
Kolla in Golvrengöring för gym & sport, 5 liter, Prosan Gym hos SportGymButiken.se
Prosan Gym
K

Golvrengöring för gym & sport, 5 liter, Prosan Gym

649 kr Ordinarie pris: 849 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-30%
Kolla in Androgenic Testo Growth, 120 kapslar, Sportlab hos SportGymButiken.se
Sportlab

Androgenic Testo Growth, 120 kapslar, Sportlab

229 kr Ordinarie pris: 330 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-22%
Kolla in Justerbara hantlar PRO *Bäst i test 2025*, 2 x 4-32.5 kg, JTC Power hos SportGymButiken.se
JTC POWER
H

Justerbara hantlar PRO *Bäst i test 2026*, 2 x 4-32.5 kg, JTC POWER

6990 kr Ordinarie pris: 8980 kr
1-5 arbetsdagar
Cardio Fit V30 Vibration plate
Tunturi
H

Cardio Fit V30 Vibration plate, Tunturi

2295 kr
4-12 arbetsdagar
Kampanj
-25%
Kontorsgåband Walk 2.0 NorsK
Hammer
H

Kontorsgåband Walk 2.0 NorsK, Hammer

4124 kr Ordinarie pris: 5499 kr
2-10 arbetsdagar
Kampanj
-1300 kr
Kolla in Massagepistol Bitigo, inSPORTline hos SportGymButiken.se
inSPORTline

Massagepistol Bitigo, inSPORTline

699 kr Ordinarie pris: 1999 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-60%
Kolla in Poolöverdrag Rörpool, Intex hos SportGymButiken.se
Intex

Poolöverdrag Rörpool, Intex

fr. 314 kr Ordinarie pris: fr. 799 kr
1-5 arbetsdagar
Kampanj
-41%
Kolla in Vibrationsplatta, Cardio Fit V20, Tunturi hos SportGymButiken.se
Tunturi
H

Vibrationsplatta, Cardio Fit V20, Tunturi

3505 kr Ordinarie pris: 5999 kr
10-18 arbetsdagar
Kampanj
Halva priset
Kolla in Värmebevarande skydd, Intex hos SportGymButiken.se
Intex

Värmebevarande skydd, Intex

fr. 289 kr Ordinarie pris: fr. 849 kr
1-5 arbetsdagar